TAMAY ENERJİ DANIŞMANLIK

İNDİRİMLİ ELEKTRİK TEMİNİ
  • TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMAKTA OLDUĞUMUZ TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ENERJİ ŞİRKETLERİ ARACILIĞIYLA OTEL, HASTANE, FABRİKA, OSB AVM VE BÜYÜK İNŞAAT ŞANTİYELERİ GİBİ YÜKSEK ELEKTRİK TÜKETİMİ OLAN İŞLETMELERİN FATURALARINDA ÖZEL İNDİRİMLER SAĞLAMAKTAYIZ.
GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ KURULUMU
  • HER ÖLÇEKTE GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİNİN ÇAĞRI MEKTUBU BAŞVURULARINDAN KURULUM AŞAMASINDAN TAMAMLANIP DEVREYE ALININCAYA KADAR Kİ SÜRECİNDE ANAHTAR TESLİMİ HİZMETLER KONUSUNDA DA DANIŞMANLIK VERMEKTEYİZ.
 
 
 
 
ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIĞI
  • İŞLETMELERİN ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONUSUNDA MEVCUT DURUMLARINI TESPİT EDEREK SORUN VE İHTİYAÇLARINI BELİRLEMELERİNE, İŞLETME ENERJİ TÜKETİMLERİNİ (DOĞALGAZ, ELEKTRİK, KÖMÜR, BUHAR VB.) DÜŞÜRECEK ÇÖZÜMLERİN TESPİT EDİLMESİNE, İŞLETMELERE YÖNELİK MALİ DESTEKLERİN BELİRLENMESİ VE BU KONUDA GEREKLİ STRATEJİLERİ GELİŞTİRMELERİNE KATKI SAĞLANMASINA YÖNELİK OLARAK ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
 
 

 

YUKARIDA BELİRTİLEN KONULAR İLE İLGİLİ BAŞVURUDA BULUNMAK VEYA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN;

KUTLU TAMAY / Enerji Tarife Danışmanı

0 507 437 81 41 – kutlu.tamay@gmail.com

www.tamayenerjidanismanlik.com

‘’Enerjiniz Enerjimizdir’’

 

Güvenilir ve Hızlı Başvuru

Tüm prosedürleri sizin adınıza tamamlıyor, işlemlerinizi hızlıca gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat

Elektrik tasarrufunuz yatırımınıza dönüşsün.

Özel İndirimler

Yüksek elektrik tüketimi olan işletmelerin faturalarında özel indirimler sağlamaktayız.

Ücretsiz Analiz

Son aya ait elektrik faturalarınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Fiyat teklifiniz enerji uzmanlarımız tarafından e-posta adresinize iletilecektir.